NASZE STANDARDY

O nas

Jako firma, posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z produkcją mebli. Wykonamy dla Państwa proste pojedyncze meble, złożone projekty składające się z wielu elementów jak i nietypowe zabudowy.

Przede wszystkim dzięki dużej załodze doświadczonych pracowników i własnej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo duże zlecenia w krótkim czasie, bez konieczności oczekiwania za elementami potrzebnymi do ich ukończenia. Jednocześnie zachowując wysokie, własne standardy.

Nasze standardy

Wszystkie meble na wymiar są jednorodnym produktem? Odpowiedź brzmi: NIE. Jak wyłonić wykonawcę? Co powinno zadecydować o wyborze? Czym się kierują klienci?

Sposoby wyboru wykonawców są rozmaite, nie będziemy ich analizować, a powiemy na co mogą Państwo liczyć korzystając z naszych usług.
Poza oczywistymi rzeczami takimi jak jakość, fachowe doradztwo, fizyczne biuro, my stawiamy na transparentność i szczegółowość zawartej umowy (specyfikacja zamówienia jest zawsze elementem przy każdej umowie).

Ciągle pracujemy nad podnoszeniem standardów w meblach produkowanych przez naszą firmę. Są to WARTOŚCI DODANE, które warto przeanalizować przy wyborze wykonawcy, kierując się nie tylko ceną, ale właśnie tymi wartościami, które w wielu przypadkach pokrywają tę różnicę. Z każdym rokiem technologicznie rozwijamy pomysły, aby polepszać nasze produkty

Co zyskujesz?

Opiszemy tylko kilka z kilkunastu wartości dodanych przy chęci współpracy z naszą firmą. Jeśli chcą Państwo poznać wszystkie elementy wyróżniające nas na tle konkurencji, zapraszamy na spotkanie, na którym chętnie pokażemy jak pracujemy i przedstawimy w pełni nasze standardy. Oto niektóre z nich:

  • szybki serwis gwarancyjny, pogwarancyjny. Pomagamy klientom w różnych sytuacjach. W pilnej potrzebie pomoc jest natychmiastowa. Rzeczy mogące poczekać, umawiane są wraz z naszymi klientami w dogodnym terminie.
  • ubezpieczenie OC od nieprzewidzianych zdarzeń jak i od powierzonych materiałów od osób trzecich (wysokie kwoty zabezpieczające naszą firmę).
  • TERMINOWOŚĆ – jest to dla nas punkt honoru. Nie ma sytuacji w których montaż przesuwa się o nieznaną liczbę dni/tygodni/miesięcy. Wszystkie montaże odbywają się w terminie.
  • Wymieniamy – nie tuszujemy. Dostarczamy pełnowartościowe zamówienie. W przypadku uszkodzeń wymieniamy/ przygotowujemy nowe elementy.
  • MDF lakierowany posiada dwie warstwy podkładowe i jest grubszy niż standardowo
  • Stosujemy nogi ciężki blat przy wszystkich projektach. Posiadają bardzo duży udźwig. Umożliwiają np. w kuchni zmianę blatu na kamienny bez konieczności demontażu szafek i zamiany nóżek na te z dużym udźwigiem
  • W cenie szklane boczki w wysokich szufladach (dodatkowy element dekoracyjny i element pozwalający w pełni zagospodarować duże szuflady).
  • Szafki przy zmywarce specjalnie przygotowane tak, aby para nie stanowiła zagrożenia dla mebli.

Profesjonalne wizualizacje i opieka

Dla naszych klientów, po inwentaryzacji pomieszczenia, przygotowujemy profesjonalne wizualizacje wykonawcze projektów, które zostały powierzone naszej firmie. Dzięki nim mają Państwo bardzo realną wizję mebli przed ich właściwym wykonaniem.

Oprócz tego sprawujemy całkowitą opiekę nad projektem. Wyznaczamy gniazda, podpowiadamy na etapie projektowym jakie rozwiązania będą najlepsze z punktu widzenia ergonomii i funkcjonalności oraz zajmujemy się wszystkimi sprawami związanymi z wykonywanymi zabudowami. Nie przerzucamy czynności na naszych klientów. Mogą Państwo powierzyć nam realizację nawet nie będąc w kraju. Poprowadzimy przez cały proces, z jak najmniejszym udziałem naszych klientów (jeśli nie jest konieczna decyzyjność).

Jeśli jest to za mało i chcieliby Państwo skorzystać z pomysłów projektanta, zlecając całkowite aranżację pomieszczeń- współpracujemy z bardzo dobrymi projektantami, którzy posiadają również wiedzę techniczną przygotowując projekty możliwe do ich realizacji. Jest to istotna kwestia z uwagi na brak wykonywania poprawek na etapie wykończeniowym.