Meble biurowe

Podstawą bezpiecznej i komfortowej pracy jest ergonomiczne wyposażenie stanowiska, które uzyskać możemy poprzez zastosowanie odpowiednich mebli biurowych. Właśnie dlatego kładziemy tak duży nacisk na to, aby kreować miejsca odpowiadające potrzebom współczesnych firm i ich pracowników.

Nasze meble biurowe na wymiar dedykowane są do każdego wnętrza – pomieszczeń tradycyjnych oraz obszarów open space. Projektujemy i realizujemy meble, z którymi każda przestrzeń może stać się przyjazna dla jej użytkowników.

Biorąc pod uwagę zalecenia związane z ergonomią – dopasowaniem miejsca pracy do możliwości psychofizycznych człowieka – wykonujemy meble biurowe, z którym pracowanie jest wygodne i zdrowe.

Idealne dopasowanie

Jako producent mebli na wymiar z dużym doświadczeniem wiemy, jak tworzyć zabudowę dopasowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki temu możemy wyposażyć całe Państwa biuro w meble, które będą wspierały wydajną, komfortową i bezpieczną pracę każdego dnia.

Nasza pracownia wykonuje:

  • szafy, szafki i regały biurowe
  • biurka komputerowe
  • stoły biurowe i konferencyjne
  • lady recepcyjne

Tworzymy meble na zamówienie do wymiarów pomieszczenia. Razem z nami nawet najmniejsze biuro może stać się ergonomiczną przestrzenią, w której można realizować codzienne obowiązki – korzystać z komputera i używać innych sprzętów biurowych, prowadzić dokumentację, przyjmować klientów.

Najwyższej jakości materiały

Realizujemy zabudowę biurową na wymiar, wykorzystując do tego celu wyłącznie najwyższej jakości materiały.

Stosujemy różne warianty płyt meblowych, w tym płyty MDF, płyty na wysoki połysk, płyty fornirowane, drewno naturalne. W naszym wzorniku mogą znaleźć Państwo szeroką gamę materiałów, z pomocą których możemy przygotować idealnie dopasowane meble biurowe.

Tworzone przez naszą pracownię umeblowanie do biur jest zawsze dopracowane w najdrobniejszych szczegółach dla maksymalnej funkcjonalności i komfortu. Dodatkowe półki, szuflady, panele, przegrody i koszyki do przechowywania – dzięki nim nasze meble są tak wygodne w codziennym użytkowaniu.

Stylowe wzornictwo

Zdajemy sobie sprawę z tego, że perfekcyjne meble biurowe na wymiar powinny nie tylko wyróżniać się dopasowaniem do konkretnej przestrzeni oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami, ale również estetycznym wyglądem.

Nasze meble biurowe mogą być specjalnie dopasowane do Państwa wymogów także pod kątem ich wzornictwa. Wykonujemy meble w stylu nowoczesnym – o prostych, geometrycznych formach, a także meble tradycyjne – z naturalnego drewna, z ozdobnymi frezowaniami, idealne między innymi do kancelarii prawnej.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, prosimy o kontakt. Będziemy mogli zaprezentować bliżej dostępne u nas materiały, przedyskutować dostępne warianty zabudowy, a także zasugerować najlepsze rozwiązania pasujące do danej przestrzeni.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej pracowni!