MEBLE DO TWOJEJ FIRMY

Od projektu do wykończenia

Jako przedsiębiorcy z wieloletnim doświadczeniem rozumiemy potrzeby innych firm. Wiemy, że w konkurencyjnym środowisku biznesowym nie można poświęcać cennego czasu na coś, czym mogą zająć się specjaliści. Jeśli Twoja firma potrzebuje mebli na wymiar, zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na ciągłe nadzorowanie prac, szukanie podwykonawców lub samodzielne kupowanie materiałów. Nie ma znaczenia, czy to hotel, biurowiec, salon sprzedaży, pensjonat czy restauracja – w każdym z tych przypadków czas to pieniądz.

Wykonaniem mebli na wymiar do Twojej firmy zajmiemy się od A do Z. Dzięki temu nie tylko nie tracisz czasu, ale masz też gwarancję, że wszystkie elementy meblowe będą takiej samej, wysokiej jakości. Nie zlecamy żadnych zadań podwykonawcom i bierzemy odpowiedzialność za wszystkie etapy realizacji.

Sprawdź ofertę dla swojej firmy!

Posiadamy w ofercie prawie każdy rodzaj mebli. Wykonujemy projekty powierzone jak i proponujemy własne aranżacje. Współpracujemy z metaloplastykami, szklarzami, tapicerami. Na spotkaniu prezentujemy warianty dekorów płyt, lakierów, materiałów oraz wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do wykonania Państwa mebli. Meble, które wykonujemy możemy podzielić na typowe zabudowy oraz te nietypowe.

Zaufali nam m.in.:

STALGAST

To jedna z największych w Polsce firm zajmujących się produkcją urządzeń gastronomicznych i wyposażenia kuchennego ze stali nierdzewnej. Współpraca obejmowała wykonanie salonu wzorcowego w salonie sprzedaży w Opolu, a w przyszłości planowana jest również modernizacja wszystkich innych. Naszemu kontrahentowi najbardziej zależało na najwyższej ergonomii mebli, a także ich odporności na uszkodzenia.


GASTROPARTS

Współpraca z tym przedsiębiorstwem była naprawdę dużym wyzwaniem! Firma potrzebowała pełnego wyposażenia nowej siedziby we wszystkich strefach. Poszczególne części projektu różniły się więc zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Ten skomplikowany projekt wymagał skoordynowania wielu działań, ale udało nam się zachować wysoką jakość mebli niezależnie od ich przeznaczenia, a przy tym zachować spójność projektu.


JUPITER

Dla tego autoryzowanego serwisu urządzeń Apple wykonaliśmy wyposażenie meblowe pierwszego salonu w Toruniu. Do projektu należało podejść z wielką uwagą. Konieczne było idealne wpisanie się w stylistykę marki, aby jednocześnie uchwycić prostotę i elegancję. Ważne było również połączenie tych cech z funkcjonalnością.


PROPERTY

Siedziba tego toruńskiego biura nieruchomości, tak jak w przypadku poprzednich projektów, miała wpisywać się w charakter firmy. Głównym założeniem było połączenie nowoczesności ze stylem kojarzącym się z domowym ciepłem. Klientowi zależało również na takim zagospodarowaniu dostępnej przestrzeni, aby w pełni ją wykorzystać, ale nie stworzyć przy tym uczucia ciasnoty.


LEVEL

Najnowszy punkt na mapie Torunia dla osób ceniących kult własnej sylwetki i oczywiście sprzęt wysokiej jakości. Siłownia Level znajdująca się na ulicy Sieradzkiej 3 skorzystała z naszej oferty na wykonanie mebli. Przygotowaliśmy rdzeń siłowni, czyli lady recepcyjne oraz wszystkie szatnie.

Szybka realizacja – zawsze, kiedy zależy Ci na czasie

Szybki termin wykonania projektu nie musi oznaczać rezygnacji z jakości mebli czy ich montażu. Nie, jeśli czuwa nad tym cały sztab doświadczonych pracowników. Nasz zespół tworzą aż 3 ekipy montażystów, którzy w krótkim czasie uporają się nawet z bardzo dużym, złożonym zleceniem. W ten sposób nie odkładamy niczego na później, a realizacja Twojego zamówienia odbywa się bez przerw.

Jest to możliwe również dzięki naszej wydajnej linii produkcyjnej, która umożliwia nam stworzenie elementów meblowych o dowolnych wymiarach i kształtach. Nie musisz czekać, aż sprowadzimy nietypowy element od innego producenta.

To wszystko pozwala nam wykonywać wszystkie projekty w terminie, a Tobie dać pewność, że niespodziewane przełożenie dnia montażu zakłóci płynność działania firmy, opóźni otworzenie nowej siedziby czy w inny sposób pokrzyżuje plany.

Precyzja – trwałość i wygoda na lata

Własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy pozwala nam uzyskiwać powtarzalne efekty przy produkcji wszystkich elementów meblowych. W końcu przy wykonywaniu mebli na wymiar znaczenie ma każdy milimetr, a jeden niedopasowany element psuje efekt estetyczny, utrudnia korzystanie z mebli i przyczynia się do ich szybszego zużycia.

Tak wysoka precyzja wykonania mebli pozwala nam też zagospodarować całą dostępną przestrzeń i zaprojektować ją zgodnie z zasadami ergonomii. To wielkie udogodnienie zarówno w małych pomieszczeniach, w których potrzebne jest mnóstwo miejsca do przechowywania, jak i dużych halach, w których należy zapewnić łatwy przepływ pracowników i swobodny dostęp do wszystkich mebli.

Niezawodność – dajemy Ci na to gwarancję!

Precyzję i pomysłowość projektową łączymy z trwałymi materiałami oraz rozwiązaniami technicznymi, które zwiększają wytrzymałość mebli i zapobiegają ich szybszemu zniszczeniu. Wszystkie elementy meblowe – nie tylko te zewnętrzne – wykonywane są z płyt o jednakowej grubości, co dodatkowo przedłuża żywotność mebli.

Nasza gwarancja obejmuje również niezawodność naszych relacji. We współpracy stawiamy na przejrzystość i szczegółowość. Zawsze dokładnie omawiamy wszystkie, nawet najmniejsze detale projektu, aby dać Ci pewność, że produkt końcowy w 100% Cię zadowoli i będzie odpowiadał specyfice Twojej firmy.

Do tego w każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji – możesz odwiedzić nas w naszym biurze, zadzwonić lub skontaktować się z nami mailowo na każdym etapie naszej współpracy. Działamy również za granicą.

Wygląd – meble to wizytówka Twojej firmy

Nie ma zlecenia, którego nie da się wykonać – ogranicza nas tylko przestrzeń, choć ją także umiemy sprawnie wykorzystać. Strona wizualna projektu zależy natomiast od Twoich oczekiwań. Nasi projektanci zrobią wszystko, aby urzeczywistnić Twoje wyobrażenia o idealnych meblach lub samodzielnie stworzą coś, co wpasuje się w estetykę i wizerunek miejsca.