meble na wymiar

Meble System – dlaczego warto nam zaufać?

Nie ma nic lepszego niż meble dopasowane idealnie do Twojego wnętrza. Zależy Ci na wymarzonym mieszkaniu? Chcesz stworzyć wyjątkowy klimat w swoim domu? W Meble System zrealizujemy Twoje plany o doskonałych meblach na wymiar! Mamy konkretne argumenty potwierdzające, że możesz nam zaufać. I właśnie teraz chcemy Ci je przedstawić w naszym wpisie blogowym.

Sprawność działania

Nasza linia produkcyjna umożliwia pełną kontrolę procesu wytwarzania Twoich nowych mebli – od A do Z. Gwarantujemy najwyższą jakość i terminowość realizacji zleceń.

Tworzymy liczny zespół doświadczonych fachowców, którzy pracują w wydzielonych działach odpowiedzialnych m.in. za:

  • składanie,
  • rozkroje,
  • montaż.

Mamy procedury pozwalające na szybkie uzupełnianie ewentualnych braków kadrowych. Nasza duża hala produkcyjna zapewnia odpowiednie warunki i miejsce magazynowe dla gotowych mebli.

Przykładamy szczególną wagę do sprawnej realizacji zleceń na meble na wymiar, zgodnie z Twoimi indywidualnymi projektami i oczekiwaniami. Idealnie dopasowujemy do Twoich przestrzeni. Jako duża firma jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Sprawdź nas i przekonaj się o tym osobiście!

Krótkie terminy realizacji

Dzięki naszej nowoczesnej linii produkcyjnej i zespołowi doświadczonych stolarzy gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń na meble na wymiar. Od momentu złożenia zamówienia do montażu gotowego wyposażenia mija zazwyczaj 4-6 tygodni. Nawet przy kompleksowych projektach wyposażenia całych domów i mieszkań dotrzymujemy krótkich terminów.

Jesteśmy elastyczni i potrafimy szybko dopasować się do zmieniających się potrzeb rynku i klientów. Jeśli zajdzie potrzeba naniesienia poprawek lub zmian w projekcie, jesteśmy w stanie je sprawnie przeprowadzić. Montażyści pracują na najwyższych obrotach, aby dotrzymać ustalonych zobowiązań. A dzięki naszym magazynom dysponujemy stałym dostępem do materiałów.

Infrastruktura i sprzęt

Nasza firma istnieje od 2015 roku. Działamy w profesjonalnym biurze i tworzymy zespół wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów w:

  • projektowaniu,
  • produkcji,
  • montażu mebli.

Nasza hala produkcyjna znajduje się w Toruniu ul. Polnej 134 (hala nr 3). Do tej pory zrealizowaliśmy setki projektów meblowych na wymiar o różnym stopniu złożoności. Z przyjemnością zajmiemy się również Twoim!

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam sprawnie i precyzyjnie wykonywać meble na zamówienie. Mamy zaawansowane centra obróbcze CNC, a także wysokiej klasy lakiernie. Nasz sprzęt montażowy umożliwia szybki i bezpieczny montaż mebli w Twoim domu. Zadzwoń lub napisz i poproś o darmową wycenę!

Jakość i gwarancja

Stawiamy na najwyższą jakość mebli na wymiar. Używamy sprawdzonych materiałów renomowanych firm, a każdy produkt przechodzi kontrolę jakości. Oferujemy 2-letnią gwarancję na zamówione u nas meble.

Dbamy o najmniejsze detale i dopracowanie wszystkich elementów. Dzięki temu meble od nas służą Ci przez lata. W razie potrzeby zapewniamy również szybki serwis pogwarancyjny. Bo najbardziej zależy nam na Twojej satysfakcji!

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa na każdym etapie współpracy, od projektu po montaż gotowych mebli, to podstawa. Jeśli sobie życzysz, chętnie doradzimy w doborze materiałów i kolorystyki. Służymy też pomocą przy aranżacji wnętrz.

Zapewniamy elastyczność i dostosowanie do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli zmienisz zdanie dotyczące projektu, z przyjemnością wprowadzimy poprawki. Zawsze wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Oferujemy również darmową wycenę i bezpłatny serwis pogwarancyjny. Twoje zadowolenie liczy się najbardziej!

Szybkość realizacji

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem produkcyjnym i doświadczoną załogą. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzymać najbardziej napiętych terminów realizacji zleceń. Nasze trzy zespoły montażowe sprawnie i terminowo montują meble na terenie Torunia i w okolicach. Krótkie terminy wykonania mebli na wymiar to nasz priorytet!

Zamówisz u nas m.in.:

Bezpieczeństwo i zaufanie

Kładziemy ogromny nacisk na zaufanie klientów i bezpieczeństwo współpracy. Bierzemy pełną odpowiedzialność za realizację każdego projektu mebli na wymiar. Służymy Ci radą i pomocą na każdym etapie. Jesteśmy również ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, dzięki czemu zyskujesz ochronę na wypadek ewentualnych szkód.

Współpracujemy na bazie umowy, jednak najważniejsze jest dla nas zawsze zdobycie Twojego zaufania i zapewnienie satysfakcji z wykonanych mebli. Dlatego dajemy 2-letnią gwarancję na zastosowane okucia i akcesoria, a na fronty meblowe udzielamy gwarancji dożywotniej. Oczywiście zawsze służymy też pomocą po okresie gwarancyjnym, wykonując drobne poprawki i modyfikacje.

Najwyższa jakość

W Meble System stawiamy na najwyższą jakość mebli. Każdy element sprawdzamy dokładnie i naprawiamy lub wymieniamy w razie jakichkolwiek niedociągnięć. Nie godzimy się na żadne usterki. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem, który odpowiada za poszczególne etapy projektowania, produkcji, montażu i obsługi. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane i nietypowe przedsięwzięcia!

Otrzymujesz od nas gotowe meble wraz z kompletnym montażem. Do podłączenia płyty gazowej przyjeżdża instalator, a do montażu zlewu – hydraulik. Uwzględniamy wszystkie niezbędne elementy związane z kanałami wentylacyjnymi i hydrauliką. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze bez kompromisów jakościowych!

Proces zamówienia

Proces zamówienia mebli na wymiar jest bardzo prosty i wygodny. Wystarczy, że prześlesz nam rzut pomieszczenia od dewelopera lub choćby przybliżone wymiary wraz ze zdjęciami albo szkicami koncepcji aranżacji. Na tej podstawie przygotowujemy wstępną wycenę mebli. Jeśli ją zaakceptujesz, umawiamy się na dokładny pomiar pomieszczenia i precyzyjne ustalenie szczegółów projektu.

Po ostatecznym uzgodnieniu projektu podpisujemy umowę i przystępujemy do produkcji mebli. Na etapie projektowania współpraca odbywa się bez żadnych Twoich kosztów. Dopiero po zaakceptowaniu gotowego projektu wpłacasz zaliczkę, a my rozpoczynamy realizację zamówienia zgodnie z ustalonym harmonogramem. Oferujemy również możliwość spotkania od razu w celu wstępnego omówienia koncepcji bez przesyłania rzutów.

Zaufaj doświadczeniu – zleć meble na wymiar

Meble System to gwarancja najwyższej jakości i Twojej satysfakcji. Dbamy o każdy szczegół projektu, wykonania i montażu mebli na terenie Torunia i w okolicach. Zapewniamy profesjonalną obsługę, szybką realizację zleceń i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że meble na zamówienie to najlepszy wybór do Twoich wnętrz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *