Przykładowy Projekt

Jakiś czas temu realizowaliśmy projekt związany z wykonaniem mebli prawie do całego mieszkania. Część mebli wykonana w formie wolnostojącej, a część w zabudowie. Meble wykonane w mieszkaniu w tej samej kolorystyce, aby zachować odpowiednie charakter. Całość wykonany przez nas mebli opartych została o system tip on, czyli system bez uchwytowy (otwieranie poprzez naciśnięcie frontu) Dzięki temu otrzymaliśmy minimalistyczne bryły bez wystających elementów.

W mieszkaniu wykonaliśmy również szereg przeróbek, których nie zamieszczamy na zdjęciach z uwagi na łączenie naszych elementów zabudowy z innymi wykonanymi już wcześniej wraz z kupnem mieszkania. Były to:

  • dobudowa rzędu szafek w kuchni
  • dorobienia oświetlenia ledowego w kuchni
  • dorobienie dwóch szafek w łazience
  1. Wykonaliśmy szafę w zabudowie z ukrytym biurkiem do pracy. Takie rozwiązanie pozwala w prosty i skuteczny sposób ukryć kącik roboczy w dowolnym pomieszczeniu, tak aby nie przywiązywał uwagi.

2. Zabudowa przepdokoju

Wykonaliśmy zabudowę całego przedpokoju. Szafa z drzwiami przesuwnymi, wysoka szafka na buty oraz 3 pawlacze. Dodatkowo w celach dekoracyjnych zamontowane zostało oświetlenie ambientowe typu led

3. Salon

W salonie wykonaliśmy zabudowę wolnostojącą pod sprzęt RTV. Meblościanka oparta również o system tip on (szafki, pawlacze oraz szuflady).

Wykonaliśmy również stół oraz półki na zdjęcia.

3. Sypialnia

Ze względu na bardzo małe pomieszczenie, często spotykane w blokach na rubinkowie. W pomieszczeniu, w którym szerokość jest niewielka natomiast pokój jest dosyć długi, przygotowaliśmy na wymiar całą zabudowę takiego pomieszczenia. Ze względu na bardzo wąskie pomieszczenie 143 cm, zabudowę łózka również wykonaliśmy na wymiar. Dodatkowo łóżko jest z ukrytą szufladą.

Jeżeli macie problem właśnie z takim pomieszczeniem zgłoście się do nas, a pomożemy je zaaranżować. Wystarczą jasne kolory ścian, jasna podłoga, wzorek na jednej z dłuższych ścian, aby pomieszczenie wizualnie skrócić.