Przykładowy Projekt

Niedawno realizowaliśmy projekt kuchni, która była rozwiązaniem budżetowym, jednak pomimo niewielkiej sumy udało się stworzyć meble, sprawiające wrażenie droższych, które idealnie wkomponowały się w przestrzeń aneksu kuchennego.

Meble wraz z zabudową lodówki i pralki wraz z dużą roboczą wyspą, oddzielająca kuchnie od pokoju. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet przy zagospodarowaniu niewielkiej przestrzeni na meble, możemy w pełni ją wykorzystać i zapewnić sporo miejsca na elementy wyposażenia kuchennego. Kuchnia, aby nie sprawiała wrażenia topornej, w zasadzie została pozbawiona szafek wiszących. Jak wam się podoba taki projekt??

Pomimo niższego budżetu, w kuchni i tak zostały użyte systemy, dzięki którym codzienne korzystanie z mebli będzie przyjemne i pozbawione problemów z ewentualnymi uszkodzeniami elementów ruchomych. Dla nas ważna jest jakość i pełne zadowolenie klienta.

1. Etap projektu i akceptacji przez klienta.

2. Realizacja kuchni.

Większość prac wykonujemy w warsztacie, kuchnia transportowana do domu modułowo. Cenimy Państwa czas i staramy się jak najmniej prac wykonywać w Państwa domu. Meble zamawiane są w różnych etapach (nowe mieszkania, domy, remonty określonych pomieszczeń) dlatego też staramy się o to, aby większość „brudnych” prac wykonywać przed przywiezieniem mebli do klienta.

Powyższy projekt został wykonany według poniższych wytycznych

Kuchnia w zabudowie jednej ściany o długości 280 cm, oraz wyspy kuchennej o długości 240 cm.

Kuchnia, korpusy oraz fronty szafek, wykonane z płyty wiórowej trójwarstwowej laminowanej
w kolorze Wenge magia producenta Kronopol.

Blat, wzór Niaggara w połysku, również producent Kronopol, z obrzeżami oklejonymi
okleiną ABS w kolorze szafek, wenge magia.

3. Systemy ruchome

Ważnym elementem w każdym projekcie są systemy wprawiające poszczególne elementy w ruch. Wykorzystując sprawdzone rozwiązania, możemy być pewni, że zawiasy, prowadnice będą pracować prawidłowo przez długie lata. Nie ma nic bardziej uciążliwego niż poluzowane zawiasy, przez które fronty szafek zachodzą na siebie, są krzywe i często wyłamują się. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania i nawet w bardziej budżetowych rozwiązaniach używamy sprawdzonych akcesoriów.

Szuflady, wykonane zostały z płyty meblowej, z systemem prowadnic GTV pełen wysuw.
Przy szafkach górnych zastosowano podnośniki gazowe, oraz system zwalniaczy Airtick.
Wszystkie drzwiczki zamontowane są na zawiasach austriackiego producenta blum.